Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2011 İzmir AutoShow Fuarı | Fotoğraflı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2011 İzmir AutoShow Fuarı | Fotoğraflı

Peugeot'nun D segmentindeki yeni modeli Peugeot 508 Yakıt Tüketim Testi'nde bir depo benzinle 1.531 kilometre yol katetti.
    120 hp üreten benzinli motor Auto6R otomatik şanzımanla yapmışlar adamlar valla helal olsun
    http://www.dunya.com/bir-depo-benzin...508_haber.html
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
      valla bende ds4'ten çok etkilenmiştim ama sürüşü ve yakıt tüketimi hayal kırıklığı olmuştu, ama hayırlısı be kardeşim alcan zaten gezcen o araçla, zannedersem fazla rüzgar direnci yüzünden fazla yakıyor, basmazsan, araç yakmaz zaten, bi de manuel alırsın, ooooh misler gibi ben bundan sonra babama suv aldırırım her türlü hiçbir binek bu zevki vermez, ya bu zevki c verir, ya da bmw verir de o paralar da onlara verilecek gibi değil... ya şimdi, bu fuar uzun sürdü aslında, ordaki kişilerde sıkılmıştır artık, aynı şeyleri anlatmaktan etmekten filan, biz ilk gün gittik şanslıydık, daha güleryüzlüydüler, yani zaten bizimle ilgilenmelerine de gerek kalmadı biz Emre'yle gidiyorduk, araçları direk inceliyorduk, bilgi almamıza ne gerek var ki araçların hepsini tanıyoruz biliyoruz zaten, bi lgiye ihtiyaç yok, gösteriş için koymuşlar mankenleri valla bir görsen millet içine düşecek onların ya biz hiç muhatap bile olmadık olmak da pek istemedim, çok ilgi gösteriyorlar, bi havalara giriyoruz ooo bizle ilgilendi filan diye halbuki herkese aynı terane biz hedeflerimize odaklandık, arabaları inceledik çok şükür o ferrari ve lambo olayı da trişkadan, araçlarda sınırlandırıcı var, hızlı gidemiyorlar pek, 100 lira verirsin, şehirler arası otoyol hız sınırlarını geçemezsin sıkıntı olur ordaki kız bana dedi ki size ferrari sürdürelim, ben dedim zaten sürdüm, peki lambo, ben dedim bak o olabilir fakat dedim o parayı biriktirip ona binebilir miyiz? o dedi bende öğrenciyim, ben biriktirir binerdim dedi, peki dedim yaptın mı böyle bişey o da kaldı yazık, hoş da bi kızdı ama
      Evet, oradaki modeller çok ilgiliydi. Bir de Chery standındaki dans gösterisine akın edenleri görmen lazımdı. O kadar komiklerdi ki.

Arkadaşlara söyledim zaten o tur olayında kesin bir bit yeniği olduğunu. Kız her ne kadar hız sınırı yok diye üstelese de, mantık almıyor o aracı sınırlandırmamalarını.

'11 Insignia   |   Edition + Elegance   |   1.6T   |   Olimpik Beyaz

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=8025.0

Yorum

cherydekiler zaten çok özel seçilmişlerdi, tabii cherynin piyasaya tutunması lazım bu da ancak bu şekilde olabilir, böyle insanlar oldukça bi de o büyük suv tip olarak çok iyiydi, fakat ledleri bile arabanın kalitesini ele veriyordu yok ya, biz de üsteleyerek sorduk hız sınırlaması yok dedi de bize orda ferrarileri verip 250+ süretler yaptıracak değiller ya, kesinlikle sınırlandırıcı olması lazım, o araçların piyasası 500 bin tl öyle herkese de kullandırıyorlar bu nasıl bir iş ya

Yorum

Şu citroen in vites topuzunu arkaya koysalarmış keşke hem görüntü kirliliği olmazmış o nedir ya bana kalsa alabildikleri kadar ileri almalarını isterim,boyum uzun vites değiştirirken iki büklüm oluyorum,hele ki koltugu öne çekmem gerekırse..belkide bana denk gelen araçlar öle

Yorum

İşleniyor...
          X